Outsourcing
Usługi informatyczne na abonament, na wezwanie. Informatyk na "etat"

Czy w Twoim przedsiębiorstwie brakuje osoby, która zajmuję się obsługą informatyczną lub utrzymanie takiego stanowiska jest po prostu nieopłacalne? Można zlecić takie zadanie zewnętrznej firmie.
Obecnie każda firma posiada komputery i inny sprzęt elektroniczny.Często jego obsługa i wdrożenie wymaga stałej, specjalistycznej wiedzy informatycznej.
Nasza firma zapewnia takie wsparcie na wyłączność. Oferujemy miesięczne pakiety godzin do wykupienia. Pracują u nas wykwalifikowani informatycy z wieloletnim stażem. To najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy, ponieważ wynajmując fachowców od nas, nie musisz zatrudniać etatowego specjalisty.
Informatyk z naszej firmy, może kompleksowo zająć się sprzętem elektronicznym w każdym przedsiębiorstwie. Oferujemy nie tylko instalacje oprogramowania i podłączenie urządzeń, ale także naprawę usterek i odpowiednie przeszkolenie personelu.
Ponadto unikalne systemy zabezpieczeń, dostosowane pod daną firmę i wiele innych rozwiązań informatycznych.
Lojalny i odpowiedzialny pracownik od nas, zapewni ergonomiczne i szybkie działanie każdego sprzętu.
Zapraszamy do wykupienia gotowych pakietów dla firm.

"Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż nasi konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili. Powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my." - 1923 Henry Ford